Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Kedves bolti eladók, Nektek miből tűnik fel az, hogy valaki próbavásárló?

2011. jan. 31. 20:52  Privát üzenet  

A válasz
Hat volt benne reszem :) Onnan,hogy jobban megfigyeli a boltot,a szemelyzetet,tul sokat kerdez es altalaban butakat,en egy ido utan a viselkedesukrol mar tudtam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. jan. 31. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én rendszeresen próbavásárolok és szeretnék profi lenni. :-) Megkérdezhetem, hogy milyen cégnél dolgozol? (Mindketten nlv nélkül vagyunk.)

# 2/2Időpont 2011. jan. 31. 21:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy "kedves" ismerősöm csúnyán átvert, megkárosított. Viszont én meg tudom a hitelkártyájának az adatait. Hogy tudom "lehúzni" róla az összeget amit tőlem ellopott úgy hogy ne lehessen lenyomozni?
Kedves mindenki, Egy nap szabadsag az hany oranak felel meg a munka jogok alapjan, egy illetve tobb muszakos munkarendre szamitva? Es ez hol van leirva? Es bocsi, de csak angol...
Hol született a milliárdos Kedves Ferenc? (Debreczeni Zita exe)
Telefonos behajto leszek, nem a kedves fajta, hogy keszuljek fel lelkileg?
Kedves Gyeden lévő anyukák! Hogyan tudtok egy kis pénzkiegészítéshez jutni?
Kedves régiség kereskedők, gitár gyüjtők ár ajánlatokat és tanácsokat kérek. Menyit ér?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!