Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Kedves bolti eladók, Nektek miből tűnik fel az, hogy valaki próbavásárló?

2011-01-31 20:52  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Hat volt benne reszem :) Onnan,hogy jobban megfigyeli a boltot,a szemelyzetet,tul sokat kerdez es altalaban butakat,en egy ido utan a viselkedesukrol mar tudtam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011-01-31 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én rendszeresen próbavásárolok és szeretnék profi lenni. :-) Megkérdezhetem, hogy milyen cégnél dolgozol? (Mindketten nlv nélkül vagyunk.)

# 2/2Időpont 2011-01-31 21:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy "kedves" ismerősöm csúnyán átvert, megkárosított. Viszont én meg tudom a hitelkártyájának az adatait. Hogy tudom "lehúzni" róla az összeget amit tőlem ellopott úgy hogy ne..
Kedves mindenki, Egy nap szabadsag az hany oranak felel meg a munka jogok alapjan, egy illetve tobb muszakos munkarendre szamitva? Es ez hol van leirva? Es bocsi, de csak angol..
Hol született a milliárdos Kedves Ferenc? (Debreczeni Zita exe)
Telefonos behajto leszek, nem a kedves fajta, hogy keszuljek fel lelkileg?
Kedves Gyeden lévő anyukák! Hogyan tudtok egy kis pénzkiegészítéshez jutni?
Kedves régiség kereskedők, gitár gyüjtők ár ajánlatokat és tanácsokat kérek. Menyit ér?

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu