Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel töltöd ki a munkaidőt,...

Mivel töltöd ki a munkaidőt, ha nincs dolgod?

Figyelt kérdés
Új vagyok a munkahelyemen, még csak pár napja dolgozom, egyelőre nem sok tennivalót adnak, hiába kérdezek mindenkit, hogy miben tudnék segíteni. Ha kapok is valamit, percek alatt megvagyok vele. Könyvet olvasni, netezgetni nem merek, semmittevéssel viszont nagyon lassan telik az idő.
2011. febr. 1. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ilyen nincs :D Mindig két hónapra előre betábláz a főnök.

Egyébként meg szólj a főnöködnek, hogy ez van, és mit csinálhatnál, vagy gond-e, ha beviszel egy könyvet. Dolgoztam anno kávézóban, vizsgaidőszakban mindig odavittem a tanulnivalót és ha nem volt vendég, tanultam. A főnök meg szurkolt nekem a vizsgáim alatt :)

2011. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én neteztem, olvastam, tanultam, mikor nem volt mit csinálni. Nem szóltak soha miatta szerencsére, mert a dolgomat rendesen elvégeztem. Néha persze rosszul éreztem magam én is, hogy nem csinálok semmi hasznosat, akkor elkezdtem rendet rakni, pakolászni a papírokat:-)
2011. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapig ment ez. Én neteztem, sorozatokat néztem, persze rosszul éreztem magam, illetve feleslegesnek, de ez nem a te hibád, hogy a főnök szarik rá, hogy mit csinálsz. Élvezd ki!
2014. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!