Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól fizető kevés munkaidőt...

Balazs00xx kérdése:

Jól fizető kevés munkaidőt igénybe vevő állás ötletek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rosszul fizető, de cserébe rengeteg időt igénybe vevő munka nem felel meg? :D
2011. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a szexuális szolgáltatások többnyire ilyenek
2011. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első kérdező, attól függ mennyi az a kevés

kérlek írd le , írjatok

2011. szept. 20. 12:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, és csak viccnek szántam, ha bármilyen munkalehetőségről tudnék, már én is ott lennék...


Csak kicsit fura a kérdésed, ha erre bárki tudná a választ, szerintem szabadalmaztatná. :P

2011. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) kár
2011. szept. 20. 12:30
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Olyan munka ahol keveset kell dolgozni és jól keresel, olyan nincs! Bár kinek milyen a jó fizetés!


Én egy multicégnél vagyok középvezető és nettó 550 000 Ft-ot keresek és egyéb juttatásokat, de elég sok a munkám és sokszor napi 12-14 órát is benn vagyok.


Te döntöd el! Sok munka, sok pénz vagy sok szabadidő=kevés pénz!

2011. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt az utolsótól, hogy valami végzettség is kell ahhoz, hogy jól keress. Szóval ha jelenleg nincs munkahelyed akkor ajánlom valamilyen módon képezd magad amíg nem találsz valamit, ugyanis hacsak nincs valamid ami miatt te vagy a jó választás egy munkáltatónak akkor nem fogsz előrébb jutni.
2011. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

van munkám

havi 90-105 ezret keresek , 8 tól fél3 ig dolgozom : )

2011. szept. 23. 09:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen munkát végzel amiért 6 és fél órára 90-105 ezer Ft-ot fizetnek? Ez brutto vagy netto?Én szívesen átvenném a munkádat,mert már 2 éve sikertelenül keresek állást középfokú végzettséggel és még csak nem is a világ végén lakom, hanem Pest megyében.Igaz nem a huszonévesek korcsoportjához tartozom, hanem a dupla annyi idősekéhez vagyis jó 50-es vagyok. Hiába vagyok szorgalmas, megbízható,kitartó a munkaerőm a kutyának sem kell, de Te azért ne add fel, előbb-utóbb találsz az elvárásaidnak megfelelő munkát,ha fiatal és diplomás vagy.
2011. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

betegszállító vagyok, és 8 ra megyek a jelenlétit du 4 re írjuk h addig vagyunk, de 2kor el lehet menni, ill bizonyos beosztásnál már fél2 kor is: )

105 amit kézhez kapok , ill bank kártyára. hali

ami a munkát illeti elég kötetlen: )

2011. nov. 22. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!