Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay rendelés, és Paypal...

Ebay rendelés, és Paypal fizetés hogyan?

Figyelt kérdés

Regisztráltam magam mind a két helyre, és szeretnék egy játékot rendelni.

0.99GBP az ára az lehetséges? A visszajelzése az eladónak abszolút pozitív, csak nem szeretném, hogy ha mondjuk ez egy kijátszási formája a százalék leadásnak, akkor a végszámla felém sokkal több legyen. Persze értem, hogy liciten fut a dolog, és számíthat arra, hogy fel megy az egekig, de ha nem akkor ennyiért hozzájuthatok?

Itthon teljes mértékben ismerem a vaterát, és tudom mi hogy működik, szóval nem ismeretlen a licitálás, csak külföldről nem rendeltem még soha.

Ha megnyertem a licitet, a paypallal hogyan tudom teljesíteni az átutalást? Hogy megy ez pontosan?

A számlára tudom, hogy kell pénzt tenni, vagy a bankkártyám megadni, de tovább?


A válaszokat nagyon köszönöm!


2011. febr. 4. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a licit ára 0.99 GBP,ez azt jelenti,hogy lehet licitálni rá.Így az veszi meg az árút aki a legtöbbet kínál érte.HA senki nem licitál,és te nyerted meg (és persze nincs minimálár megadva) akkor ennyiért veszed meg az árut+ postaköltség.(Én például csakis a " Buy It Now" árakat nézem,mert így nem kell várnom a licit végéig.)

Paypalra meg nem ördöngösség fizetni..Pontosan leírja,hogy milyen lépéseket tegyél..Voltaképpen a paypal számlájára utalod a kívánt összeget..Olyan mint otthon egyik számláról a másikra.Megbízható.

2011. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 postaköltséget is nézd, meg, hogy szállít-e Magyarországra

2 paypallal az e-bay checkoutnál is tudsz fizetni ...ha megnyered a licitet, akkor megjelenik egy pay now gomb...ráklikkelsz és megy minden magától

2011. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Paypalt egyszerűbb úgy használni, hogy kártyával fizetsz náluk, és akkor az eladó azonnal megkapja a pénzt.

Kártya alatt a magyar bankoknál is rendszeresített webkártyaszámlát értem, ami egy fizikailag nem létező Mastercard kártya, amihez van egy számlaszám amire rárakod a kívánt összeget, és nem többet. Így nem lehet visszaélni se a főszámládon lévő összeggel.

A kártyaszámodat és a többi adatodat megadod a Paypal accountodban. Így ha eBayes fizetésre kerül a sor akkor azonnal fizethetsz, nem kell az átutalásra várni napokat.

2011. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy csináltam, hogy utaltam pénzt a paypal számlára. Úgy is azonnal megkapja gondolom.

Biztos menni fog, csak nem szeretném, hogy ha valamit félre olvasok, akkor negatívval induljak...

A postaköltséget már lebeszéltük, és el is küldi Mo-ra.

Csak érkezzen meg :) Tényleg sokat lenyúlnak a rohad*k postások?

Másrészt, hogy lehet, hogy onnan 2-7 font ért elküldik innen meg több ezer, tízezer a csomag kifelé? Röhej...


Köszi az eddigi válaszokat!

2011. febr. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!