Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik e itthoni valós (nem...

Létezik e itthoni valós (nem internetes) munka?

Figyelt kérdés
Gyes mellett szeretnék dolgozni.
2011. febr. 11. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik , ha van ismerettséged...

Nemrég feladtam álláskereső hirdetést,kizárólag nem valós munkaajánlat jött (MLM, ügynöki,internet...stb.)

Hát köszönöm, ebből nem kérnék...konkrét meló kell, nem pedig ha beszervezel x embert, meg ha gyűjtesz krediteket, meg hasonló.

Takarítás! Na ez lenne nekem pl. a fix meló!Megcsinálom, kifizetnek, nincs teljesítménykényszer!

Azért ne csüggedj, próbálkozz.

2011. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. febr. 11. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Az attól is függ szerintem, hogy mihez értesz. Mert mit lehet otthon csinálni? Ha pl. tudsz varrni jól és szépen, akkor találhatsz bedolgozói munkát.

Ez csak egy ötlet.

Borítékolás, összeszerelés, ilyesmik szoktak lenni az otthoni valós munkák.

2011. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én gyes után vagyok,nem találtam munkát.Itthoni összeszerelést,vagy ilyesmit kerestem,de semmi!
2011. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Ha esetleg találok valamit irok!
2011. febr. 17. 22:31
 6/6 anonim válasza:
szia, találtál vmit? most engem is érdekelne...
2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!