Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi rá az esély hogy...

Mennyi rá az esély hogy visszakapjuk a pénzünket?

Figyelt kérdés
Szeptemberben vettem egy telefont a Vateráról és az eladó külföldről hozzatta volna be elvileg. Rajtam kivül 15 ember utalt át neki 40 ezer forintot! Már mindenki feljelentette, kiderült hogy több bankszámlaszáma is van az ismeretlen tettesnek. Mennyi rá az esély hogy megjöhet még a pénzem/pénzünk?
2011. febr. 20. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0 és 100 % között bármi lehet ,de szerintem te is tudod,ebből már nem lesz pénz.
2011. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha van számlaszám, akkor van név is
2011. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az a fő kérdés, hogy visszakapjátok -e, hanem az, hogy mikor.
2011. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha csak feljelentést tettetek, akkor semennyi


min. egy fizetési meghagyást is kéne indítani

2011. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismeretlen tettes ellen nem lehet fizetési meghagyást kibocsájtani! Gondolom ezért is jelentették fel.
2011. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
senki nem mondta, hogy most azonnal kell fizetési meghagyást beadni, de a büntetőeljárásnak nem része a pénz visszaszerzése, azt polgári peres úton kell intézni
2011. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Büntetőeljárásban is van olyan, hogy polgári jogi igény, az más kérdés, hogy a bíróság megítéli-e.
2011. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!