Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Vaterán a vevő kifizette a...

Ha Vaterán a vevő kifizette a terméket, te feladtad a levelet (simán), a vevő mégsem kapta meg egy hónap után sem, mit tennél?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon jól becsomagoltam, de sima levélként lett feladva. Miután fizetett, írtam is neki pozitív visszajelzést, majd vártam az övét, de egy hónap múlva se semmi.. Most írt, hogy nem kapta meg, mit csináljon. Ilyenkor mit lehet tenni? A pénzt biztosan nem utalom vissza, mert a termék fel lett adva...
2011. febr. 21. 15:49
 1/1 anonim válasza:
Szar ügy. Ha nem áll érdekében hazudnia akkor a posta keverte el, vagy kilopták a postaládából a csomagot vagy akármi. Szerintem ha lehúzásra ment volna akkor nem várt volna egy hónapot a követelésével. Vagy lenyeled a dolgot és okulva az esetből (legközelebb ajánlva küldöd el) visszafizeted a lóvét vagy letojod a követeléseit és egy darabig hallgatod a szidalmazásait. Egyik verzió sem kellemes.
2011. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!