Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy hónapja Tescoban dolgozom...

Dunaujváros kérdése:

Egy hónapja Tescoban dolgozom és 2hónap múlva fel szeretnék mondani, van valami következménye? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Nem próbaidős vagyok, tehát állandó alkalmazott. Határozatlan idejű munkaszerződést írtam alá. Le kell dolgoznom a felmondási időt vagy csak besétálok, megmondom hogy kalap-kabát és már meg is szűnt a munkaviszonyom? Egyáltalán a tescoban van felmondási idő? (mert elég sok minden másként van, mint máshol) segítsetek. köszi
2011. febr. 24. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy próbaidős,így le kell dolgoznod a felmondási idődet,és nyugodj meg a tesco el is várja,hogy ledolgozz.

Annyit kell tenned,hogy írásban az adott dátummal(onnantól veszik a felmondási idődet majd) beadod a felmondásodat indokolva,hogy miért szándékozott otthagyni ezt a jó kis csapatot.Majd megbeszélitek,hogy a teljes hónapot kéri ledolgozásra a vállalat,vagy csak 2 hetet. HA le kell dolgoznod akkor a felmondás napjától számolod a felmondási idődet..Amikor ez is letelt bemész a papírjaidért,és megszűnt a melóhelyed..

2011. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbaidős vagy olvasd el mégegyszer a munkaszerződésed.
2011. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!