Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem ajánlottként adtam fel...

Nem ajánlottként adtam fel egy nagyon drága tárgyat a postán, nagyon fontos mit tehetek?

Figyelt kérdés
25 000 Ftos telefont adtam fel postán, elsőbbségivel, de nem ajánlottan, akinek küldtem azt mondja nem kapta meg, mit tehetek?? Blokk elég bizonyítéknak, ahhoz hogy feladtam? Nagyon fontos, segítsetek!!!!
2011. febr. 28. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem elég. A blokk csak azt bizonyítaná, hogy feladtál egy levelet. Azon nincs se a feladó neve, se a címzetté...Az ilyen dolgokat mindig ajánlott küldeményként kell feladni.
2011. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az ottani postást kutasd fel,hátha emlékszik,hogy annak az egyénnek vitt-e,egy nagyobb levél küldeményt.Mert ugye azt láthatta,hogy nem levél van a boritékban.Talán ez az egy lehetőség van.
2011. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tudsz tenni.Mikor adtad fel amúgy?
2011. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz bizonyítani a blokkal, hogy feladtál valamit, aminek ennyi és ennyi volt a súlya.

A posta segíteni fog neked, csak éppen felelősséget nem vállal. Az elsőbbségi levelet ugyanis nem tartják nyilván, ellentétben az ajánlottal.

2011. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A posta éppen,hogy nem tud segíteni ilyen esetben,hiszen mi alapján keresné...
2011. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!