Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettetek már használtan drága...

Vettetek már használtan drága műszaki cikket?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy megveszem és később kiderül, hogy valami baja van. A pénzem nem kapom vissza. Esetleg írassak szerződést?
2011. júl. 17. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Használtan olyat vegyél és csak akkor, ha annyira olcsón megkapod, hogy annyi kockázatot megér. Az eladó, ha magánszemély, nem fog garanciát vállalni a gépre, nem is várható el tőle.

Használtcikk-kereskedésben kicsit más a helyzet, ott nincs ilyen gond, viszont ott meg nem adják annyival olcsóbban a gépeket, hogy megérje megvenni.

2011. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja egyébként egyszer vettem mosógépet, fél évet bírt. 10 ezerbe fájt. Nem örültem neki, de ha abból indulok ki, hogy egy százezres gépnek is 5-6 év a szavatossága, akkor végül is nem buktam a dolgon :)
2011. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon régen, már nem is emléxem mikor az első számítógépemet vettem használtan. Mmx 133 1mb videókari stb, szal ebből ki lehet számolni mikori. Nem volt semmi baja, még én is továbbadtam, ahol is jól működött sokáig. Ott is egy újra cserélték le ahogy én is egy 200 mhz p1 re 64 mb al 8mb ati rage karival 4gb vinyóval. Hmmm rég volt, de valahogy még volt némi varázsa a dolgoknak akkor.
2011. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon félek a használt dolgoktól.

Egyszer vettem 10e-ért mosógépet, mert muszály volt.

A dolognak az az érdekessége hogy nálam 1 évet bírt, és anyámnak adtam amikor vettem új mosógépet, mert csak anyi baja volt hogy ha amikor lejárt a program nem kapcsoltam ki azonnal, akkor újra indult.Anuynál nem csinálja ezt, sőt még nem is zörög. :)

2011. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, félek használtat venni, de olcsóbb sokkal mint egy új dolog. Meglátom, hogy lesz pénzem. Köszönöm! :)
2011. júl. 17. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!