Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktatok internetről rendelni?

Szoktatok internetről rendelni?

Figyelt kérdés

És ha igen és nem Pestiek meg környékiek vagytok akkor a postaköltésget kifizetitek?

Mert sajnos messze lakok Pesttől (Csongrád megye) és iszonyú sok lenne a postaköltség.


Jó a teszveszről már párszor rendeltem,de kíváncsi vagyok van-e olyan online vásárlói oldal ahol nemkell 20 ezret költeni,hogy ne keljen annyit fizetni a postára :/


2011. márc. 9. 20:15
 1/5 anonim válasza:
78%
Én a www.webkutya.hu weboldalt ajánlanám neked. Sok minden van rajta, viszonylag jó áron és az előnye az, hogy ingyenes a kiszállítás bárhová és függetlenül az ártól. Én már rendeltem innen és két-három nap alatt kihozzák. Bővebb információt az oldalon olvashatsz a szállításról.
2011. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is innen rendelünk,nagyon korrektek.
2011. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell minden vackot rendelni, de van olyan, ami helyi boltban ugyanúgy többe kerül, mint neten, azt megéri rendelni. Illetve praktikusan az ember több dologot vesz egyszerre.
2011. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor rendelek netről, ha olcsóbb a postaköltséggel együtt is, mintha megvenném a boltban. Volt már olyan eset nem is egyszer, hogy többe került a posta, mint maga a termék, de még így is olcsóbban jöttem ki!
2011. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Falun lakok és itt a kisboltban tudom megvenni a kutyaeledelt de a leggagyibb konzerv! is 425 forint..

az meg,hogy játékot,kutyaágyat vagy kefét vagy bármit vegyek luxus..

köszönöm megnézem a honlapot :D

2011. márc. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!