Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyenek az árak a szomszédos...

Milyenek az árak a szomszédos és közeli országokban? Valahol meg tudom nézni ezt valami összehasonlítás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:11
 1/3 anonim válasza:

Mire vagy kíváncsi?

Kolozsvár (egyik legdrágább város):

*Benzin: 5.33 lej (350.65 ft), Gázolaj 5.34 lej (351.31 ft)

*Kenyér: általában 1kg úgy 3.50 lej (230 ft), fél kilós 2.50 lej körül (165 ft)

*Tej: 3.5-ös, 1L átlagban 3.50 az is (egyébként Kolozsváron a legdrágább a tej)

*Víz: ez nagyon változó, 1.5L Borsec szénsavas 2 lej (131 ft), de a 2L Hargitai víz 1.95 lej (128ft) és messze jobb víz, mint a Szentkirályi, Theodora, stb... - tapasztalat


Ha érdekel konkrétan bizonyos termék ára innen, írd meg.

2011. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ausztriában olcsóbb az élelmiszer,az üzemanyag is valamelyest.Németországban az üzemanyag pár forinttal drágább,mint itt,de az élelmiszer árak lényegesen alacsonyabbak,mint itt,az albérlet kicsivel több,mint itt,a ruha olcsóbb lényegesen,mint itt,vegyiáruk(mosószer,fogkrém,tusfürdő,takarítószerek)20%-kal olcsóbbak,mint itt,a kenyér ugyanaz,a liszt 25 cent,a cukor 65 cent,az édesség olcsó,a tajtermék olcsó és jó minőségű,hús a tarja kb 2€40 cent,karaj 3,50€,éltem ott 6 évet,és lényegesen jobban ki lehet ott jönni egy adott összegből,mint itthon.A műszaki cikkek ára hasonló,de jóval nagyobb a választék,és ha gariban tönkremegy,nem kérdezősködnek,azonnal visszafizetik az árát,még ha egy év eltelt,akkor is.Ez nekem ott nagyon tetszik.Az autójavítás nem olcsó,több mint itt,de jó munkát végeznek.Remélem,tudtam kicsit segíteni.A véleményem,hogy Magyarország drága,ez van
2011. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
alakul a dolog. Én is kivancsi vagoyk ilyenekre!
2011. márc. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!