Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi rá az esély, hogy ha...

Mennyi rá az esély, hogy ha egy srác 22 évesen új, saját tulajdonú BMW-vel jelenik meg, becsülettel megdolgozott érte?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 12:29
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, a coupe karosszériás modellről van szó, amelyet 2006 óta gyártanak és a használtauto.hu-n 6,5 millió Ft-tól indul
2011. márc. 23. 18:37
 32/38 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha pénzügyi területen dolgozik vagy MLM, stb akkor lehetséges, ha nem akkor nem.
2011. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nekem is van olyan hónap, hogy megkeresek fél milliót és mégis csak 22 vagyok.
2011. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Ma,12.45-ös,69%-os válaszoló:mekkora KAMUS vagy!Azt írod,33 éves vagy.Ez így oké.Áruld már el,hogy a viharba járhat a FIAD egyáltalán autóval?!Hacsak nem kb.15 évesen estél teherbe...mondjuk ha a kisebbséghez tartozol nem lep meg.Ám ha így van,kizárt,hogy tisztességes melóval szereztetek bármit is az életben.Máskor mielőtt elküldöd a válaszodat olvasd végig!"

Hogy te mekkora bunkó vagy...Igen, 16 évesen szültem,a fiam betöltötte a 17-et, így nyugodtan vezethet! És NEM a kisebbséghez tartozom, és nyugodtan csinálhatod utánunk a dolgokat.Mielőtt ítélkezel, gondolkozz!

2011. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
46%
Gondolkoztam,mielőtt ítélkeztem!Ezek után sincs sokkal jobb véleményem Rólad(talán 15 évesen tanulni,nem gyereket csinálni kell,ráadásul büszkének lenni rá,hááááát,hagyjuk).És köszi,nem csináltam/csinálnám utánad(hála Istennek 15 évesen nem a d*gáson járt az eszem).Én ugyan 39 éves leszek-20 évesen szültem az első fiamat-,de mindenünk megvan(saját cég,autók,ház,stb.),a nagyobbik gyerekünk egyetemista külföldön,és elhiheted,nagyon boldog az életünk!
2011. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Neked semmid sem lehet, ha így irigykedsz az Én, és a fiam kocsijára...Ha neked meglenne az, amit itt kamuzol, akkor neked is lehetne olyan kocsid mint nekünk.

És itt be is fejezem, egy bizonyos szint alá nem süllyedek...

2011. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak simán lehet pénzügyekben keresni ennyit egy kis kitartással. pókerrel például még fiatalabban is.(csak adózásra nem szabad gondolni mert leszedik a felét a nyereménynek)

Droggal sem sokkal nehezebb.És ha nem veri át a vevőkörét akkor "becsületesen" megoldható 1-2 év alatt is. Ha valaki erkölcsi kérdést csinál a pénzből örökké csak sértett lesz és újjal mutogat arra aki megcsinálta a szerencséjét .A mai világban már le vannak osztva a lapok, a meséket én meghagyom a gyerekeknek.

2011. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha van valami fejlemény, majd írd meg légyszíves! Kiváncsi vagyok én is hogyan lehet legális munkával összeszedni ennyit cirka 5 év alatt egyetemi diploma és minden nélkül!
2011. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!