Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valami ötlet? (Kérdésed túl...

Valami ötlet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és sajnos munkanélküli.

Informatika szakon végeztem,érettségim is van,és letettem egy OKJ-s tanfolyamot gazdasági informatikából.Sajnos továbbtanulni nem volt lehetőségem,pedig nagyon szerettem volna ezen a területen elhelyezkedni.

Sajnos olyan helyen lakok ahol nincs munkalehetőség,és nagyon nehéz megélni.

A kérdésem az enne hogy nem e tudtok olyan munkát,amit itthonról is el tudok végezni,internetről.Nagyon szeretném,de sajnos hiába keresek sehol nem találok semmit.Válaszotokat előre is köszönöm.


2011. márc. 28. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem riadsz meg az ilyen jellegű munkáktól,akkor megpróbálhatod a webkamerás erotikus munkákat is: [link]
2011. márc. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Például csinálhatnál vállalkozóknak weboldalakat (ma már aki nincs fenn a neten, az nem is létezik!)...


A közeli városban beszélj üzlettulajdonosokkal : csinálsz nekik webáruházat, feltöltöd a termékeiket, úgy nagyobb lesz a forgalmuk (neked meg lesz munkád!)...


VAGY : árulj a Vaterán, TeszVesz-en, aukciós oldalakon!!!

Pár nap alatt rá lehet jönni, miből van nagy forgalom, kis kezdőtőkével bevásárolsz Olaszországban és itt némi haszonnal eladod!...

(Ehhez nem kell vállalkozás és ha ügyes vagy nem kell adóznod sem.)


Azt is lehet, hogy néhány ismerőssel, vagy családtaggal összeálltok : egyik az internetes árusítást intézi, a másik beszerzi a cuccokat Olaszországból, Bécsből, Ukrajnából...


Erdélyből is lehet hozni korondi-cserepeket, faragványokat, hímzéseket és ezt itt eladni a neten!!!


No, hirtelen ezek jutottak az eszembe... :-D

2011. márc. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj au-pairnek külföldre egy időre, tanuld meg a nyelvet és helyezkedj el, mint árufeltöltő vagy hasonló
2011. márc. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mész továbbtanulni?? Havi 40 ezerből ki lehet jönni, ennek a nagyját ha jól tanulsz, megkapod ösztöndíjban, esetleg szociális támogatásként, a maradékot munkával (egyetemi városban nagyobb eséllyel találsz) megkeresed, vagy legrosszabb esetben felveszel diákhitelt.


Nem értem, mi az, hogy nincs lehetőséged.

2011. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Merre élsz???
2011. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szabolcs megye...:S

Köszönöm a válaszokat..:)

2011. márc. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!