Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önálló bírósági végrehajtó...

Önálló bírósági végrehajtó vagy annak embere zaklathatja-e az adóst akár hétvégén is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A végrehajtó nem zaklat ő határozatot hajt végre, általában munkaidőben. Ha nem talál senkit többször is visszamegy.
2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Éppen tegnap délután, azaz pénteken járt nálunk, bár nem tudom, mit akar, hiszen csütörtökön vettük át a hivatalos levelüket, erre tegnap is idejött, meg ma is,szombaton, és ráadásul a szomszéddal megüzente, hogy holnap, azaz vasárnap is jönni fog, de hogy minek, azt nem tudom. Szerintem ehhez semmi joga nincs, hogy a szomszédommal közölje, hogy ő kicsoda, és mit akar tőlem..Annyi esze már nem volt, hogy valami elérhetőséget bedobjon a ládánkba...
2011. ápr. 9. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az nem végrehajtó volt.Azok hagynak értesitőt,hogy kicsoda melyik kerületből,és milyen ügyben.Valamit csak mondott a szomszédodnak nem?
2011. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, legalábbis nem "bevett" szokásuk, hogy személyesen jönnek( hozzánk 1x sem jöttek személyesen, még is volt olyan levelük, hogy helyszini! szemlét tartottak, de amikor megjelölték az időpontot, pont otthon voltunk és senki sem jött), pl. Ferenczi és társa leveleket szokott küldeni, még telefonon sem keresett soha.Szerintem az az ember-ha valóban végrehajtó-vétséget követett vagy követne el, ha hétvégén is zaklatja az adóst.
2016. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!