Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán vásároltam, a termék...

Vaterán vásároltam, a termék nem érkezett meg. Megkaphatom még az árut, ha elkavarodott a postán?

Figyelt kérdés

Az eladónak kizárólag pozitív visszajelzései voltak. Megérkezett hozzá a pénz és azt írta h elküldte az árut.

Szóltam neki h ellenőrizze a postán. (nem túl nagy értékű dologról van szó, de szeretnék hozzájutni) eltelt 4-5 nap a feladás óta.


2011. ápr. 12. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kamumail, rosszul tudod, az ajánlott levél kézbesíthető postaládába, nem kell aláírni


LN, SK, TV jelzésesek nem kézbesíthetők a postaládába...minden egyéb levél igen

2011. ápr. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen olvastam valahol, hogy egy szabályos, de akkor mi értelme az egésznek? a postás a'szondja, hogy bedobdta, közben meg nem.
2011. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
megkaptam :)
2011. ápr. 13. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!