Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinak fiatalon vagy max.32...

Akinak fiatalon vagy max.32 több milliója van hogy sikerült összehozni neki? jo lenne valami tipphogy mennek a vállalkozások manapsag? Kisbolt

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 09:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igaza van a 9:53-asnak! Miért vállalsz gyereket, ha ennyire nehéz a helyzetetek? Ezt én úgy hívom, hogy felelőtlenség! Nagyon sok olyan embert ismerek, akinek aki még egyedül is alig él meg, de 3 gyereket akar. Gondolja, majd az állam és az adófizetők eltartják a gyereket. Én személy szerint azt vallom, hogy annyi gyereket szabad "csinálni", amennyit tisztességesen el lehet tartani. Havi 100 ezerből pedig még magamat sem tudnám eltartani, nemhogy egy gyereket!
2011. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok milliomos (még xD), de csak 1 jó, egyedi ötlet kell... A jó ötlethez meg mindig lehet találni olyat aki megfizeti :) Jelenleg én is ilyenen munkálkodom, a 19 éves fejemmel.

Üdv

2011. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ilyet – extrém kivételektől eltekintve, pl. sportoló, rock sztár –

max a tőzsdén lehet elérni.


Ez azonban csak nagyon kevés embernek sikerül.


Szerencse, kötélidegek és hozzáértés kell hozzá.


(a hozzáértés nem a mainstream közgazdaságtanról, ill. gazdasági sajtó fedőnév alatt futó propagandáról szól, aki ezekre hallgat garantáltan veszít)


Tőkeáttételes certifikátokkal akár egy hónap alatt össze lehet hozni 100% árfolyamnyereséget (vagy veszteséget)


Ha esetleg érdekelnek efféle dolgok és tudsz angolul, akkor kiinduló pontként ajánlom az alábbi publicistákat


[link]


[link]


[link]



[link]


(nézd vissza az anyagokat – ezek az emberek képben voltak, sokat lehet tőlük tanulni, ja és nem biztatnak senkit tőkeáttételes kereskedésre:) mindössze befektetésre biztatnak:) )


Ill. az alábbi (közérthető) könyveket:


[link]


[link]


[link]


Azt azért kihangsúlyoznám


A tőkeáttételes kereskedés mindig KŐKEMÉNY SZERENCSEJÁTÉK


5-szörös, 10-szeres tőkeáttétellel hihetetlen összegeket lehet nyerni és brutálisakat lehet bukni.


PS: a mises.org-on rengeteg könyvet megtalálsz még ezenkívül írott vagy akár hangoskönyv változatban.


[link]


a téma egyébként önmagában is nagyon érdekes, érdemes alaposabban megismerkedni vele.


PS2: a félreértések elkerülése végett – nekem nincs 32 millióm, de kötélidegeim sincsenek:)

2011. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk alaposabban megnézve e „posztot” extrém kockázatvállalásra nem biztatnálak


Tanulni azonban sohase késő és itt nem feltétlenül papírgyűjtésre céloztam. (a fenti linkekből, pl. nagyon sokat lehet tanulni)


A fenti válaszom igazságtartalmát azonban fenntartom, fiatalon sok pénzt kizárólag kereskedéssel, spekulációval, masszív kockázatvállalással tudsz szerezni.


Családos embernek azonban ez nem ajánlott…

2011. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ja és a kérdést is félreolvastam (32 millióra asszociáltam)



néhány milliót egy normális keresetből, normális családi háttér mellett, távlatos gondolkodással lazán félre lehet tenni…


persze ha ez nincs meg akkor bonyolultabb a helyzet.

2011. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Eddig pont ezért nem szültem. de becsületesen dolgoztam de az a pénz elmegy a rezsire kajara diákhitelre stb.

és könnyü azt mondani hogy ne szüljek, mások is szülnek mindenki vágyik gyerekre. nem várhatok tovább és lehet hogy 40 évesen se lesz több pénz ki tudja. egy pici lakásunk van ez mindenünk ezt sem volt könnyü megvenni.de mindenhol csak azt látom hogy van pénze a korombelieknek hiába dolgozik 100ert anyja eltartja pénzeket kap és ugy a 100at könnyü félretenni.ugy el vagyok keseredve nem tudom mi lesz.

2011. ápr. 23. 15:24
 17/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Más nevében nem beszélhetek, de értékesítési területen /független alkusz/ nem keresek rosszul, én még csak 22 vagyok, de ha Milliókról beszélünk, a munkatársam 25 és most vesz egy Lexust és nem örökölt, sőt, nála fordítva volt, ő adott pénzt a szüleinek kocsira.
2011. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon a vállalkozók halálra vannak ítélve, pláne ha nincs tőkéd. Ha meg hitelből akarod akkor téged a fejedre ejtettek. Kemény munka és jó képességek kellenek ahhoz hogy valaki fiatalon jó színvonalon éléhessen, vagy ahogy az előttem szólók írták, örököltek.

A rosszhír az hogy az adósságot is lehet örökölni, úgyhogy reménykedj hogy anyád visszafizetni még életében, különben nem hogy milliomos nem leszel, de talán pár forintért fogsz könyörögni az utcán.

2011. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ezt már megkérdeztem le lehet mondani az örökségről. semmi vagyona sincs lakása se tehát simán lemondhatok. a temetését kell "csak" kinyögni azt sem kötelezö de azért tisztességből valahogy kifizetem majd mert durva lenne az önkormányzati temetés
2011. ápr. 24. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!