Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, milyen diákmun...

16 éves vagyok, milyen diákmunkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 20:04
1 2
 11/12 anonim válasza:

én még annyit fűznék hozzá, hogy aki keres talál. Sajnálom, aki válogat a melók között és nem éri be azzal, ami van. Általában év közben a középiskolások abbahagyják, illetve suli idejében szoktak jönni az újabb melók. Amúgy meg ha valaki már dolgozott valamelyik szövetkezeten keresztül és jóba van a vezetőkkel protekciós... úgyhogy azt hiszem pár embernek egy szava sem lehet...

az meg hogy elkölti a pénzét, magánügy, de levesz egy gondot a szülő válláról...

Verseny

2010. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A középsulisok veszik el mi?! A szövetkezetek munkáinak 90%-át csak 18 éven felül lehet végezni... Erről ennyit
2010. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!