Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit dolgozzak érettségi után...

Mit dolgozzak érettségi után főiskola és egyetem nélkül?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem olyan dolog kéne amire van kereslet és viszonylag jól lehet keresni. Talán fogteknikus, ötletek?
2011. ápr. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

fogtechnikushoz végzettség kell


érettségivel sok opciód nincs

1 külföldön au-pair és ha kint vagy és megy a nyelv, akkor később keresel valami gyári betanított munkát

2 gyári betanított munka idehaza

3 köztisztségviselőként vagy kormánytisztviselőként érettségihez kötött asszisztensi meló

4 árufeltöltő

5 ha jól nézel ki, akkor recepciósmeló valami leprahelyen vagy egy szoláriumban

2011. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Túl sok lehetőség nincs, vagy minimálbéres alkalmazotti árufeltöltés, gyári munka, asszisztensi valami, vagy amiben pénzt is lehet keresni, az értékesítés. Nekem sincs felsőfokú végzettségem, de én szerencsére mára már keresek annyit, hogy meg sem akarom szerezni. Érettségivel is keresnek ma már munkaerőt, de tény, hogy sajnos a diplomával rendelkezők is pályáznak ugyanazokra az állásokra is.
2011. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanulnék valami OKJ-s képzést érettségi után.
2011. ápr. 25. 21:23
 4/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ez teljesen jó ötlet, ha érdekel én tudok ilyen tanfolyamot, gyakorlattal együtt.
2011. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!