Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hetekben találtam egy...

A hetekben találtam egy oldalt miszerint sportfogadási tippeket osztogatnak, pénzért. Több napig figyeltem az oldalt és úgy döntöttem, hogy előfizetek. (? )

Figyelt kérdés
A pénzt elküldtem és kb.5 nap múlva írtam, hogy meg-e érkezett a csekk. Normális választ nem kaptam csak egy tippet. Természetesen a tipp nem jött be de az oldalukra úgy rakták ki, hogy bejött. Írtam pár e-mailt. Normális választ most sem kaptam egyszerűen elküldtek a fenébe. Az illető címe, neve, bankszámla száma is megvan. Lehet tenni valamit ez ügyben?
2011. ápr. 28. 14:21
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ezt nem ismertem , köszi :-)

Jó kis "csapat" van ezeken az oldalakon is ha érdekel:

[link]

[link]

[link]


Valamint ezeket az oldalak is "mazsolázom" :

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 hookuszpook ***** válasza:
Nem gondolom, hogy bárki biztos lehet egy meccs eredményében, kivéve persze, ha megvette. Úgyhogy ezért pénzt adni, szerintem felesleges kiadás. Nem azt kell eltalálni, mi lesz az eredmény, hanem úgy kell fogadni, hogy biztosan nyerjél, bármi is lesz az. Itt nem írhatom le a weblapot, hol tudsz ennek utánanézni, mert kitiltanának, de ha érdekel, írjál privátban. Mindezt teljesen ingyen.
2012. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!


A tippadó oldalak nagy része kamu, próbáltam őket. Egy kivétellel: [link] , ők nem tudom mit csinálnak, de nagyon profik ;). A tippjeik is jók, a stratégia meg csak javít rajta. Nekem legalábbis bejött ;) !

2018. febr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!