Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szakítás, költözés, Pest,...

Szakítás, költözés, Pest, albérlet, Munka?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, nyárra a fővárosba megyek albérletbe. Ez lesz az első, csak egy szobát bérelnék ki. Aztán persze mihamarabb munkát keresnék.

Szerzősést nem kötnék, ennek mia hátránya? Illetve, azt kérdezném, hogy mire figyeljek? Pl, használhatok-e minden a lakásban, kérhetem-e hogy záható legyen a szobám? Szóval, ilyen jellegű részletek érdeelnének, mivel még soha nem éltem albérletben.... 26/L.


2011. máj. 1. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy mielőtt albérletezni kezdesz, legyen munkád. Albérletet egy nap alatt találhatsz, munkát ellenben sokszor hónapokig nem.

Minden egyéb attól függ, hogy egyezel meg a főbérlővel. A szerződés legnagyobb hátránya, hogy bármikor kitehet akár azonnal is.

2011. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég kockázatos dolog úgy albérletbe menni, hogy még nincs munkád. Van annyi tartalékod, hogy pár hónapig tudnád az albérletet fizetni? Ne gondold azt, hogy 1-2 hét alatt sikerül munkát szerezned.

Ha érdekelne más megoldás is, írj egy levelet (nyugi, semmi tisztességtelen.)

2011. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!