Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlet, lakáshitel, vagy...

Albérlet, lakáshitel, vagy szülőkhöz költözés?

Figyelt kérdés
Melyik a kissebbik rossz, ha nincs pénzünk lakásra?
2010. okt. 10. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha a helyetekben lennék, a szülőkhöz költözést választanám. Szerintem ott van a legtöbb esélyetek spótolni egy lakásra.
2010. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyenek a szülők. A férjem szülei nagyon gázosak, és annyit kéne fizetni nekik, hogy ha hozzáadjuk milyen degeneráltak jobban járnánk az albérlettel, ott legalább nincs senki, aki megnyomorítsa az életünket. Csak a szomszédjukban laktunk, hát majdnem szétmentünk.


Az én szüleimnél nem kellene fizetni, meg ők sokkal modernebb felfogásúak, nem gyerekként kezelnek minket, ott ellennénk, ennek ellenére az albérletet választottuk, mert jobb helyen van, csak mi vagyunk, nem kell alkalmazkodni senkihez bármit csinálunk lehet hallja a szomszéd, de van is véleménye róla, megtartja magának, ha egy hétig nem mosogatok senki nem szól bele, szexszel nem kell várni addig míg alszanak, ha bugyiban akarok mászkálni úgy mászkálok, összességében szabadon élhetjük az életünket, úgy, ahogy akarjuk a saját ritmusunkban és biztos, sosem kell úgy érezni magunkat, hogy kuss a nevünk, mert befogadtak. Amúgy számlákat sajátban is kell fizetni, két fizetésből meg egy átlagos albérlet nem olyan nagy szám, igazából szerintem meg sem spórolnánk, mert akkor elmenne másra. Na meg ha a szülőkkel gáz együtt, az kihat a kapcsolatra is, ha meg kényelmes akkor mi motiválna a továbblépésre?

2010. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mérlegelni kell,melyiknek több az előnye és a hátránya.

Én úgy szoktam dönteni ilyen kérdésekben, h összeírom a pozitív és negatív oldalait a dolognak.Értelemszerűen a hol több lesz a +,azt választom...

2010. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a lakáshitelt választottam,de jobban belegondolva a szülőkhöz költözés jobb lett volna.Milyenek a szülők,dolgozol e,jól keresel e,stb.Ha gyűjtögetsz amíg a szülőknél laksz nagyobb az esélyed,hogy tudsz spórolni,de ha nem megy akkor tudsz lépni.
2010. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!