Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár nekem jogilag a 20 pizza?...

Jár nekem jogilag a 20 pizza? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kis helyen élek, működik itt egy ételfutár szolgálat. Van nekik egy weboldaluk. Én erről a honlapról rendeltem 20 pizzát 4000 forintért. Hatalmas akciókat hirdettek, de a pizza gyanúsan olcsónak tűnt. Eddig egy darab pizza került közel 1000 forintba. A lényeg, hogy kihozták a pizzákat, de nem akarták nekem adni 4000 forintért. Állították, hogy biztos valaki feltörte az oldalt, mert nem egy szakember készítette. Elhiszem, hogy ez történt, de nekem jogilag jár az a pizza szerintem. Nem tehetek róla, hogy velük ez történt, de ez az ár volt az oldalon feltüntetve. A kérdésem az lenne, hogy jár-e nekem jogilag a megrendelt pizza? Ti hagynátok ezek után a pizzákat? Ha bíróságra viszik a dolgot, és kiderül, hogy ki törte fel az oldalt, akkor még én fizetek nekik, hogy nem ők voltak a hibásak? Előre is köszönöm!
2011. máj. 7. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod bizonyítani valamivel, hogy annyiért hirdették?
2011. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csináltam fényképet az oldalról, amikor még ennyiért volt kiírva a pizza (már nem ennyiért van). Köszi a választ!
2011. máj. 7. 18:04
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Feljelentheted őket, de a 20 pizzát már nem kapod meg annyiért, szerintem .
2011. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jár neked jogilag, de ha te ezért bíróságra mégy komolyan irigyellek a szabadidőd miatt.


Továbbá az illetékek többe kerülnek, mintha vennél 20 pizzát.

Mégtovábbá a bíróság simán el fog hajtani ilyen hülyeséggel, pláne, hogy egy valószínűleg eléggé egyértelmű, hogy elírás a dolog.

2011. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ők mennek bíróságra...
2011. máj. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!