Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki 3...

Mit jelent az, ha valaki 3 műszakba dolgozik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
3szor nyolc órát dolgozik,egy műszak ált.8 óra.
2009. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
Egyik héten délelőtt dolgozik, aztán a következőn délután, végül éjszaka van a 8 óra munkája.Hetente változik, elég kellemetlen tud lenni még a szabadnap is ilyenkor.
2009. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. márc. 10. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

ez nem teljesen igaz amit a második válaszoló mondott. és az elsö helyes.

3x 8 órás müszakok vannak mert 3x8 az 24. Vagy is folyamatos müszak. Van délelöttös, délutános és éjszakás. Ez álltalában reggel 6-14 14-22 22-06 . ez lehet olyan hogy csak hétvégén van de lehet ünnepnapokon is. Leht olyan hogy hetente vßaltozik a müszak de ahol minden nap kell dolgozni hétvégén is ott álltalában 2 vagy 3 nap munka aztán pár nap pihenö aztán másik müszakban megint pár nap munka. az éjszakásért és délutánosért müszakpótlék jár nem is kevés. több féle létezik.

ami lényeges hogy pótlék jár, így a nettód sokkal jobb lesz mint ha állandó nappalos lennél.

2009. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
99%

A második vagyok, és dolgoztam 3 műszakban....

Hetente változott a beosztásom olyan időben, ahogy te írtad.

Nem azt kérdezte, hogy mi a három műszak, mert az igen, 3x8 óra. Azt kérdezte, hogy mit jelent ha valaki így dolgozik.

2009. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
és jellemzően visszafelé pörög, azaz nappalos időszak után éjszakás jön, aztán délutános és megint nappalos.
2009. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz régi kérdés de a válasz..



a 3 műszak jellemzően

3 műszakban történik, heti 5 napon...

általában 6-14

14-22

22-6

minden műszakot hétfőtől péntekig visznek tehát 5x 8 óra


van a 6+2- ben dolgozás

ez ugyanez csak 6 nap munka 2 nap szabadnap, ilyenkor ugye mindig más napra esik a szabadnap...


ezen belül van a folyamatos munkarend, ilyenkor nem számít ha ünnepnap van (sem a karácsony, sem húsvét sem a Szilveszter....)


éjszakás, déltános délelőttös..

visszafele pörög...

2013. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Denis30 válasza:
93%

Sziasztok!

Most kezdtem dolgozni és nekem azt mondták, hogy 3 műszakos munkarendben kell dolgozom, de visszafelé pörög. Az mit jelent?

Úgy mondták, hogy éjjel után délután s utána reggel. Valaki részletezné nekem a szeptember október hónapot?

Köszi

2013. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Talán inkább a munkáltatódtól kérd el a havi műszakbeosztásod, ha nem tud ilyennel szolgálni akkor ne számíts semmi jóra. Látom mikori a kérdés, de inkább válaszolok, mint hogy itt várják a csodát a többiek.
2015. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!