Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb mikorra várhatom a munkanél...

Kb mikorra várhatom a munkanélkülimet?

Figyelt kérdés
Január eleje óta vagyok munkanélkülin, de még nem kaptam egy fillért sem. A határozatot is csak február végén kaptam meg, amiben megállapították, hogy mennyi az annyi. Nem kértem utalást, így a postás hozza majd gondolom. 9. kerületben lakom. Valakinek van tapasztalata? Köszönöm.
2009. márc. 11. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg vannak adva időpontok , mikor kell menned a központba. ott be kell mutatnod majd, hogy volt-e esetleg alkalmi munkád, mert arra a napra nem kapsz. Elszámolják, és utána küldik, szerintem nem pár nap alatt, de talán max két hét.

Szóval amíg nem látták az irodában hogy mi volt, addig nem. Első időpont. :)

2009. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez komoly??? Voltam már vagy ötször a központban, ilyen csoportos bigyón is részt vettem. A köv időpontom csak április vége. Addig nem is küldenek pénzt akkor?? (Munkát keresni sajnos nem tudok, lassan 7 hónapos terhes vagyok.)
2009. márc. 11. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
hát megadták azt a 3 időpontot amikor le kell jelentkezni....azokat mondom
2009. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

anyukám is januárra kapott...kb októbertől

ilyen ez az ország...aki egyedül él, az nem tudom mit csinál a pénz nélküli hónapokban. ...

2009. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem. De azért köszönöm a válaszodat!
2009. márc. 11. 10:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlen!! :(
2009. márc. 11. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, ha esetleg még nézed ezt a kérdést, szeretném Neked megköszönni, hogy segítettél, jól esett, hogy reagáltál. S ha érdekel a sorsom, tudatom az előbb járt itt a postás. :) Köszi mindent!
2009. márc. 11. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!