Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kettévágott papír pénzzel mit...

Kettévágott papír pénzzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Levélben küldtek pénzt nekem, és mivel nem tudtam, hogy mi van a borítékban, ezért mikor felbontottam kettévágtam egy 5000-est és két 1000-est. Mit csináljak vele? Be lehet vinni bankba vagy postára, kifizetik a teljes értékét? Vagy ragasszam össze és bízzak benne, hogy valahol elfogadják úgy is?
2011. máj. 25. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
bankban becserélik...(talán egy minimális díjat felszámolnak)
2011. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
celluxszal ragaszd össze, postán beváltják, vagy becserélik, de lehet, hogy valamennyit kell érte fizetni.Bár még így is jobban jársz, mintha kidobnád.
2011. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha több mint 51%-a meg van, márpedig megvan, akkor bankban beváltják névértréken kölstség nélkül.
2011. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, az marha jó, mert akkor 3 húszezresből lehet csinálni egy negyediket. Kösz a tippet, rohanok ollóért.
2011. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ, izé, még valami. Nincs kölcsön pár 20ezresed? Megadom...
2011. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

09:24-nek...

Nem egészen, volt köteg pénz, amikor begyújtottak, kicsit lángrakapott, eloltották, a bankban amennyi felületet kitett, annyit adtak érte...

2011. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, beviszem akkor a bankba vagy postára és meglátjuk, hogy mit mondanak majd.
2011. máj. 25. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:

egy kis plusz infó amit régen tanultam:

a pénz az állam tulajdona, ha rongálod akkor az államnak teszel rosszat és ki kell fizetned a kárt. Na de hogy? :D


(ez kicsi off volt, mert ez pont nem a te eseted)

2011. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 09:48

Pont azt írtad amit én.


Az összerakos kollégának: Próbálkoztak mások is az összerakással. A lényeg egy csíkot kivágtak összeragasztották a két megmaradt darabot és becserélték. A csíkokból, mivel több különbözö volt, más más darabka, összeraktak egy másikat bankjegyet. Ezen már megbuktak. Kb. 3 éve volt a kékfényben.

2011. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!