Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aukciós oldalakon mindenféleké...

Aukciós oldalakon mindenféleképpen kell értékelést csinálni?

Figyelt kérdés
konkrétan a vaterára gondolok.Mindenféleképpen kell egy vásárlás/eladás után értékelést csinálni?Ha nem csinálunk(se én se a vásárló/eladó),olyankor mi van?Lesz következménye?
2011. okt. 17. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ajánlott :)
2011. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hááát.. Le nem csuknak, ha nem csinálsz, de számomra fontos eladóként és vevőként is olvasni a véleményeket arról, akivel üzletelni kívánok.

Fontosnak tartom, nem esik nehezemre azt a 1 sort leírnom...

2011. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor veszek valamit, megvétel előtt mindig megnézem milyen értékelést kapott az eladó, így tudom, hogy megbízható e :)
2011. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vinnyogni fognak levélben, hogy értékelj


eladóként meg értékelés nélkül felszámolják a jutalékot, akkor is, ha nem jött létre az üzlet

2011. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
először csak levélben vinnyognak, hogy elmaradt értékeléseid vannak, majd egy idővel az oldalra belépve már csak az értékelési oldalt tudod megnyitni, mást nem, tehát új terméket sem tudsz feltölteni pl. Amíg nem értékelsz, addig így marad.
2011. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Mindig szoktam értékelést csinálni,csak most az a helyzet,hogy van 3 termék,amit egyéb okokból "nem sikerült"eladni,de elvileg eladtam,de hosszú lenne leirni,a lényeg az,hogy korrekt volt a vásárló is,és megbeszéltük hogy nem veszi meg,de ő nyerte meg ugye.Ezért kérdeztem ilyenkor lehet e azt hogy nem csinálunk értékelést,se ő sem én,vagy mindketten adjunk semlegest?De ha megnézik(pont az egyik válaszoló irta)hogy milyen értékeléseim vannak,és ott lesz pár semleges,az nem számit rossznak?Vagy hogy csináljuk szerintetek?
2011. okt. 18. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
semlegessel kell ilyenkor lezárni, beleírjátok, hogy meggondolta magát, kapott egy ugyanilyet, nem pontosan erre a termékre gondolt, nem jó a méret stb., ez számodra, mint eladó számára nem negatív egyáltalán.
2011. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kérd meg a vevőt, hogy fizesse ki a fizetendő jutalékodat, és akkor pozitív értékelést adtok egymásnak.
2011. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!