Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vesznek még több milliós új...

Vesznek még több milliós új autót készpénzre?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e olyan ember, aki megvesz egy 8 millió forintos autót készpénzre. (Azért furcsállom, mert majdnem egy ház ára, vagy sok típus egyenlő is vele.)

Vagy csak hitelre vesznek legtöbben, papíron céges autóként, egy darabig használják, aztán hitelátvállalással eladják?


2011. máj. 30. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak ilyen emberek. Jómagam is egyben kifizettem a Ford S-Max típusú autómat, 8 500 000 Huf-ért. Azért ez az összeg messze nem egy ház ára szerintem. Az én szememben egy ház/lakás 25 milliónál kezdődik.
2011. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért egy 30 milliós kocsinál már elég jelentős a kamat, és akinek ennyi pénze van, nem is szeret hitelpapírokkal tötyörészni...
2011. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!