Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldolgozni,...

Hogyan tudnám feldolgozni, hogy nem olyan munkám van amit szeretnék?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy 22 éves vagyok, és most kezdtem el dolgozni egy Intersparba. Nem ilyen munkát képzeltem magamnak, de sajnos diplomám nincs, gyógymasszőr szakmám van,de azzal nem tudok elhelyezkedni. Hogyan dolgozzam fel hogy ilyen munkát kell végeznem ami szerintem nem nekem való. Többre lennék képes. köszi a válaszokat
2011. jún. 2. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy találtál munkát főleg manapság, mivel a munkanélküliség csodálatos mértékben növekszik Magyarországon.

Ha ennyire nem bírod elviselni, hogy nem masszörködsz, akkor lépj ki és add át a 'helyed' másnak.


Az élet nem fenékig tejfel, nem rózsaszín köd ... de ezt majd megtapasztalod pár év múlva.

2011. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

tudom, örülök is hogy van munkám! csak nehéz, hogy nem ilyen életet képzeltem magamnak! és most nem tudom, hogyan tovább. nem akarok itt megrekedni!

talán tanuljak még tovább? vagy majd alakul valahogy? ez a legnagyobb bajom, hogy fogalmam sincs merre megy az életem :S

2011. jún. 2. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Én érettségivel (plusz 2szakmával) takarítok. Nem szeretem elárulni, ha kérdezik, de ettől függetlenül szeretem a munkám!

Szerintem maradj ott nyugodtan egy ideig, de közben keresgélj, vagy képezd tovább magad! Egyébként miért nem hirdeted meg, hogy masszázst vállalsz? Kezdetben olcsóbban, akár a Spar-os munka mellett.

2011. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tekints a többi emberre:)
2011. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

fiatal vagy, tied a világ:)


ha rossznak látod a helyzetedet, akkor gondolj arra, hogy 70-80 éves sikeres multimilliomos gondolkodás nélkül cserélne veled


ő már tudja, hogy mi a valódi érték...

2011. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem van diplomám, de még a Sparba sem vettek fel, nemhogy a végzettségemnek megfelelően.
2011. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Intersparban
2011. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha többre vagy képes segíthetek, hogyan egészítsd ki. Nem kell eladnod semmilyen vackot sem...
2011. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat! nagyon jól estek a biztatások! masszirozgatok itthon, kicsit pótol, de nem sok vendégem van, nem nagyon van pénzük az embereknek az ilyen fajta "luxusra" sajnos...

én is arra gondoltam, hogy tovább képzem majd magam, csak még nem tudom merre induljak el.

kedves utoló, milyen munkát tudsz ajánlani? talán érdekelne!

2011. jún. 3. 10:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekelne engem is :)
2011. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!