Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy felvehetnek...

Lehetséges-e, hogy felvehetnek, ha bemegyek üzletekbe, boltokba diákmunkáért kérdezösködni?

Figyelt kérdés

Szóval nem szeretnék hivatalosan diákmunkát, mert elvesztettem a személyim, lakcímkártyám, diákigazolványom már egy ideje és azok kellenek hozzá, hogy felvehessenek hivatalosan.

Na most az a kérdésem, hogy kissebb boltokban vagy üzletekben felvehetnek-e ezek nélkül esetleg?


Pécsen keresnék munkát egyébként és nem csak boltira gondoltam. De nem tudom hol máshol próbálkozhatnék munkákért mint pl. kutyasétáltatás, szórólapozás, gépelés stb.


Szóval lényegében lehetséges-e olyan helyet találni ahol ilyen papírok nélkül felvehetnek?


2011. jún. 2. 19:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 16 éves lány vagyok.
2011. jún. 2. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott sem fogja senki elhinni hogy elvesztetted a személyazonosító dokumentumaidat :) Köröznek, vagy mi?
2011. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ellopták a pénztárcám... Ilyen egyszerü -.-"

Nincs pénzünk újat csináltatni.. éppen, hogy a családnak segítenék a pénzzel amit keresnék.


Szóval az ilyen idióta válaszokat nem kérem :)

2011. jún. 2. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Így sajnos biztos nem tudnak alkalmazni (legálisan), ismerősöket kérdezz körbe, hátha tudnak neked segíteni. Ha ismeretlen helyre mész be ezzel a dumával és felvesznek, nagy esély van rá sajnos, hogy átvernek és ki sem fizetnek. Egyébként ha az iskolában kérsz iskolalátogatási papírt, azzal igazolhatod, hogy diák vagy, az elvesztett igazolványaid számával szerintem regisztrálhatsz diákszövetkezetnél (ne mondd nekik, hogy nincsenek meg). Sok sikert!
2011. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ... Az a baj, hogy magántanuló vagyok a sulimnál és csak vizsgázni jártam be.. Így igazán a diákigazolványommal se sokat foglalkoztam, szóval nem tudom a számát és hasonlókat...


Ismeröseim meg nincsenek olyanok aki felvehetne sajnos...

Csak olyan jó lenne valami munka.. mert elég rosszul állunk pénzügyiled :/


Tegnap láttam az egyik fagyisnál, hogy kiszolgálót keresnek.. nem tudom felvennének-e oda 16 évesen.. Mondjuk nem nagy szám munka, de nem tudom.

2011. jún. 2. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyszerű szituáció.
2011. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!