Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen webhelyeken, egyéb...

Milyen webhelyeken, egyéb csatornákon érdemes szegedi lakásomat kiadásra meghirdetni?

Figyelt kérdés
A lakás elhelyezkedése, és ára miatt elsősorban külföldi diákok jöhetnek szóba mint lakók.
2011. jún. 8. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] (úgy, hogy újságban is megjelenjen)

[link]

[link]

Ha külföldi diákokra számítasz, szerintem ingatlanközvetítő irodákkal is beszélhetnél, bár nem tudom hogyan és mennyit kell fizetni nekik, hogy közvetítsenek, de egy próbát megér.

2011. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Déli apró játékos lesz, néztem az egyetemi albérletes oldalt, annak nem nagyon van kínálata sajnos, így nem gondolnám túl népszerűnek.

Ingatlanközvetítőt kerülni akartam (leginkább elvből), de nem fog menni... Ahogy hallom egyébként egyhavi albérleti díjat kérnek a közvetítésért (általánosan).

2011. jún. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!