Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemsokára szórólapokat fogok...

Nemsokára szórólapokat fogok osztogatni, milyen legyen a gesztusom, hogy sokan vegyenek tőlem?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm!
2009. márc. 20. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit vegyenek tőled? Szórólapozáskor ne legyél nagyon tolakodó, de kedves, határozott. A lehetőséget a vásárlásra hangsúlyozd, ne a vásárlást.Mosolyogj.
2009. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szorolap az nem ingyen van? Mit vegyenek toled, szorolapot? Ird mar le legyszi!
2009. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

arra értette hogy elvegyék tőle a szórólaőot, gondolom.

én szórólapoztam a szigetnek, és az a lényeg, hogy ne hagyd magad és közben legyél kedves.vigyél magaddal vizet.élvezni fogod a különböző reakciókat.szórakoztathat, persze ha nem egyedül csinálod.

2009. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

eredetileg azt akartam írni hogy "vegyenek el tőlem" csak 'el' le maradt :S, de azért szerintem így se olyan félreérthető.


Mindenesetre azért köszönöm a (hasznos)válaszokat!

2009. márc. 20. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szórólapoztam, egyedül kínhalál, de ha többen vagytok, egész jó tud lenni... De a kérdés nem ez volt, így arra válaszolván: légy mosolygós, kedves, akkor is, ha visszadobják, mert ilyen is van, ekkor nkm majdnem elborult az agyam, de visszafogtam magam... Lényeg, hogy vannak mókamikik, akik elég roh..ékok (trágárszűrőn fennakadt a szó)... Ne nyomulj, mert azt senki, én se szeretem!!
2009. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ne nyomulj, ne legyél agresszív, és az legyen a szemed előtt, hogy akinek épp adsz annak előtted aznap már vagy 5-20-an adtak, így érthető ha néha nem örül neked.

A bunkóságra nincs mentség szerintem, de próbálj meg azokkal nem foglalkozni.

2009. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyel mosolygos, nagyon bator, es amikor odaadod nekik akkor mondd hogy koszonom!:)
2009. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!