Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1000 euróval mit érdemes...

1000 euróval mit érdemes kezdeni? Be tudom fektetni valamibe?

Figyelt kérdés
Azt mondták, nem érdemes forintba váltani, mert gyenge, és biztos fog majd erősödni. Akkor mit csináljak vele? 16 éves vagyok, szóval valami olyan kéne, amihez nem kell nagykorúnak lenni. Pl. gondolom, vállalkozást nem nyithat 18 év alatti, mondjuk ennyi pénzből nem is nagyon tudnék.
2011. jún. 13. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

1000 euró az kb 270ezer ft, vagyis szinte semmi


átváltani pedig akkor érdemes, ha a forint gyenge

2011. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ekkora összegnél max. 5-10e Ft az árfolyamingadozás, így nem igazán hiszem, hogy nem éri meg beváltani.
2011. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

264,33 Ft=1 euro

PL a Raiffaisen banknál (lásd) " [link]


mai árfolyamon 258,22ft ért váltják tehát 258.220FT kapnál érte és igaza van az előttem szólónak váltsd át Ft re!


Szerintem élvezd belőlle a nyarat tegyél le pár jogsit vegyél robogot..stb


De be is fektetheted ennyi idősen én azt csinálgattam használt német cikkeshez (helyi néven) ócskáshoz kimentem a jó cuccokat lealkudtam TV-k, monitorok? hifik...stb és elpaszoltam 1,5ször anyiért a vaterán! :)

2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"átváltani pedig akkor érdemes, ha a forint gyenge"


Jaja, sokkal jobban megéri 270-en beváltani, mint amikor erősebb a forint és esetleg 290-et is adnának érte! Pénzügyi zseni.

2011. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lol ha a FT erősödik az EURO hoz képest akkor az EURO ára csökken... .........
2011. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor lesz szükséged a pénzre? Ezt döntsd el. Aztán mérlegelj. Mikor vesztesz kevesebbet, ha veszel rajta forintot és berakod a bankba valami fix hozamú betétbe vagy kötvénybe vagy ha ugyanezt euróban teszed. Forintszámlát ingyen is tudsz nyitni és vezetni, a devizaszámla általában drágább és ott van alsó határ (ált. 1000 eurónál kezdődik). Betétnek nincs plusz költsége, kötvényhez értékpapír számla is kell.
2011. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja bocsesz, most látom még nem vagy 18, akkor nem nyithatsz értékpapírszámlát, ergo nem vehetsz kötvényt, nem tőzsdézhetsz, egyetlen befektetési formát választhatsz bankban, és az a betét.
2011. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-13 17:12

te miért okoskodsz ha hülye vagy?

2011. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!