Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlára utalás?

Paypal számlára utalás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ha van egy nem hitelesített paypal számlám, arra nem paypal számlával rendelkező ember (szóval normál számlájú) tud pénzt átutalni?
2011. jún. 13. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
te gyagyi :D úgy hitelesíted a paypal számlád,h megadod a rendes bankszámlád sorszámát,lejárati dátumát...a paypal küld 400 ft ot a paypales számládra,majd a netbankod számlatörténétében ezt megnézed,ott látni fogsz egy 4 jegyű kódot,azt beírod paypalen és akkor már hitelesítve vna..remélem érhető volt kicsit szét vgyok csúsza,fesztvál van :D
2011. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak hogy én nem akarok hozzákötni bankszámlát, mivel csak 1-2x használnám
2011. jún. 13. 15:54
 4/19 anonim ***** válasza:
de akkor is úgy kell hitelesíteni!!! h hitelesítenéd máshogy?
2011. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
a másodiknak üzenném, hogy a bankszámla és bankkártya nem ugyanaz;)
2011. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De én nem hitelesíteni szeretném =D Hanem hogy pénz legyen rajta hogy megtudjam venni azt amit akarok és mivel nem sokszor vennék így dolgokat, feleslegesnek tartom hogy összekössem őket.
2011. jún. 13. 15:59
 7/19 anonim ***** válasza:

ja ifen azt elírtam!szal a kártya sorszámát. de mondtm h lehetnek benne esetleges hibák mert nem nagyon vagyok magamnál,elmondom h utalj rá :D

a paypales számládnak unicredites a bankszámlaszáma :D arra utalod az összeget,ás közleménybe kell beleírni a te saját nemtomháyjegyű kódodat.

2011. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

paypalra 2 úton kerülhet pénz


1 paypal számláról küldenek rá

2 te a saját bankszámládról küldesz rá (név, cím, személyes adatoknak egyezni kell)


fizetni is 2 módon tudsz:


1 a hozzárendelt kártyával, mint kártyás fizetés

2 a paypal számlán lévő pénzzel

2011. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem muszáj hitelesíteni csak azért hogy pénzt küldjek rá igaz?
2011. jún. 13. 16:09
 10/19 A kérdező kommentje:
Oké most már értem, köszönöm szépen a válaszokat! =)
2011. jún. 13. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!