Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlára utalás?

Paypal számlára utalás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ha van egy nem hitelesített paypal számlám, arra nem paypal számlával rendelkező ember (szóval normál számlájú) tud pénzt átutalni?
2011. jún. 13. 15:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem kell hitelesíteni. Nekem van több PayPal fiókom is, csak az egyik hitelesített és csak ahhoz van számla kötve, de a többivel is gond nélkül tudok pénzt fogadni, és ha épp van a belső egyenlegükön pénz, akkor fizetni is.


Pénzt küldeni a PayPal egyenlegedre csak másik PayPal fiókból lehet. Tehát ha valakinek nincs PayPal fiókja, az nem tud neked pénzt küldeni PayPalon. (Legfeljebb úgy, hogy megkér valakit, akinek van PayPal fiókja, és odaadja neki a pénzt készpénzben.)

2011. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem értem az első válaszoló mit ugat bele ha nem tudja ?? pontozzuk le :(((
2011. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mennyi okos ember. de tényleg. nem értem egyrészt miért ír olyan akinek gőze nincs az egészre, illetve miért nincs olyan aki be van állva tövig.


Először is. Paypal egy virtuális számla. Fizetni tudsz vele, ha van rajta pénz, vagy ha hozzá van kötve egy neten is használható bankkártya.


Pénzed lehet a paypalon, ha valaki küld egy másik paypal-ról, vagy ha TE befizetsz pénzt rá.


A paypal az unicredit banknál vezet egy számlát MO-n. Ott tudsz befizetni pénzt. Ezt hívják TopUp -nak. fent a menüben megtalálod. Kiírja milyen számlára kell befizetned a pénzt és mit kell beírnod hozzá. Régebben ki volt írva, hogy nem fogadnak online utalást, nem tudom ez változott e.


ennyi az egész.

2011. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kamumail: "A paypal az unicredit banknál vezet egy számlát MO-n. Ott tudsz befizetni pénzt. Ezt hívják TopUp -nak. fent a menüben megtalálod. (...) ennyi az egész."


Nem ennyi az egész, te sеgg...


Az átutalás kizárólag olyan névvel ellátott számláról jöhet, amilyen névre a PayPal fiók be van regisztrálva.

Tehát csak te magad, vagy egy ugyanolyan nevű ember utalhat ilyen módon pénzt a PayPal fiókodra.

2011. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"gőze nincs az egészre, illetve miért nincs olyan aki be van állva tövig."



WTF?!

Te érted, hogy mit írsz?!

2011. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
az első válaszoló, vagyis én azért ugat bele, mert igaza van, lehet utalni az unicredites számlára, de más nem tud az én paypal számlámra így utalni...
2011. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

már lepontoztalak bocsiiii :(:(:(

de ez ari volt

"az első válaszoló,vagyis én,azért ugat bele" D:D:D:D:DD:D:

2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
amúgy te megbíztok az ebayben.most rengeteg cuccot rendeltem, egy sminkkészletet 8 ezer ftért..és nagyon félek h nem fog ideérni :(:(:(
2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
helyesbítek: "amúgy ti megbíztok az ebay-ben?"
2011. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!