Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán megszívatott az...

Vaterán megszívatott az eladó? Mit tehetek? Muszáj kifizetnem?

Figyelt kérdés
Azt mondta fix árra rakjam üssem le .Nem rakta .Mennyit adnék ?Mondtam .Üssem be licitnek lezárja .Nem tette.Mondtam törölje akkor a licitet ezek után mégse kell .NEm törölte,sőt erre a levélre nem is válaszolt.Megnyertem.
2011. jún. 13. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ott van a levelezésetekben, hogy te azzal a feltétellel licitáltál, hogy ő vállalta a 24 órás lezárást. Nem zárta le, ezzel megszegte a vállalt kötelezettségét, ezzel szerződést szegett. Szerintem nem kell fizetned, de azért készülj fel egy negatívra.
2011. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozott egy nap múlva ,hogy jött rá licit nem tudta lezárni .
2011. jún. 13. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
nem értem,ha beütötted licitnek amennyit adnál érte,akkor csak akkor nyerhetted te, ha senki nem licitált rá. Akkor mi a gond? Ennyit adtálvolnaérte amennyiért megkaptad
2011. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha rálicitálsz valamire, akkor már nem lehet előbb lezárni..

Amúgy én sem értem, mi a gondod? Amit rányomtál, annyiért a tied, mivel nem licitált rá senki.

2011. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs gond ,akár ki is fizetem bár már nincs rá szükségem.Megvettem féláron fixért .Amit ő is ígért.Más nyomott rá licitet,ezért nem tudta fixért adni .Aztán megbeszéltük hogy én beütök x ezer forintot és lezárja előbb mint 22 nap.Mert nekem kellett volna előbb a termék .Nem zárta le ,attól kezdve nem válaszolt a leveleimre.Azért kértem a licittörlést mert már megvolt mástól az árú.Ő persze nem törölte,a végén én vittem el,aki alattam volt az 500 ft kevesebbet ígért.Szóval 500 ftért genyózott .
2011. jún. 13. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szerződésnek, adásvételnek nemcsak az ár, hanem a teljesítés határideje is része. Ő nem teljesítette, amit vállalt.
2011. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a termék, írj egy mailt az eladónak, hogy inkorrekt volt és nem veszed át. Adj neki negatívot, írd bele röviden a szitut, hogy más okulhasson belőle. A legrosszabb ami történhet az az, hogy viszont negáz. Na, és akkor mi van? (1200 pozitívos, 0 negás vaterás vagyok.)
2011. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem szokásom bunkózni ,de olyankor mi van ha nem jelentkezek a termékéért?

Nem olvasom el a leveleit,és nem lépek be vaterára?

2011. jún. 14. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy kapsz egy negatívot, vagy mondjuk keresetet indít ellened a vateránál, rendőrségnél, bíróságnál, hogy nem teljesíted a szerződés rád eső részét. Egy rohadt emailt esetleg azért küldhetnél.
2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
küldtem elhiheted ,3 is !válaszra sem méltat!Bezzeg ő küldött hogy 24 órám van hogy fizessek!
2011. jún. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!