Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Áldoznál a hajléktalanok és...

Áldoznál a hajléktalanok és kóbor állatok megsegítésére, ha milliókat vagy milliárdokat nyernél?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a hajléktalanokra csak akkor, ha a "felépülés" után elmenne dolgozni.
2009. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Állatokra igen, de a hajléktalanok megsegítése előtt inkább beteg gyerekek támogatására fordítanék. :)
2009. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az egyik álmom kiskoromban!


Egy menhelyet nyitni , ahol nincsen 20 kutya összezárva, ahol boldogok, ahol foglalkoznak velük, örökbefogadás során többször meglátogatni, hogy milyen a helye, törődnek e vele.


A másik álmom, hogy a hajléktalanoknak biztosítsak egy házat, ahol sok szoba van, mint egy szállodában, fürödhetnek, mindent csinálhatnak, viszont munkát keresniük kell, de lett volna az én vállalkozásomnak is olyan lehetősége, hogy én szerzem nekik a munkát.


Szóval a válasz IGEN!

2009. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bingo... Legteljesebb egyetértésem, harmadik válaszoló. Ugyanígy gondolkodtam én is mindig.
2009. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha sok pénzt nyernék, minden állatmenhelynek adnék belőle, hogy normális körülményeket teremthessenek az állatoknak. Fizetést adnék állatszerető embereknek, akik főállásban foglalkoznának az állatokkal.
2009. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak állatmenhelyeket segítenék meg, de nem úgy, hogy pénzt adok, mert sajnos sok esetben zsebre teszik a pénzt és a kutyusoknak úgyanúgy nem lesz jó... hanem a saját fizetett munkásaimmal mennék oda betonozni, kennelt építeni, kerítést építeni, a tápot és konzerveket pedig magam venném meg és vinném oda.

Szerintem a nyereményem fele menhelyekre menne el ez tuti!

2009. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyitnék egy állatmenhelyet. Olyat, ahol nyugodt, tiszta körülmények között éldegélhetnek az állatok, míg nem jutnak szerető gazdihoz. Egyébként az adóm 1 %-át (ami sajnos nem túl sok, de az is valami) mindig állatmenhelyeknek adom.
2009. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
bármire csak állatokra nem, teljesen kiborulok, ezektől az állatbaromságoktól, szerintem büdös dögök akik évente egy rakás kicsinyt szülnek. az idegeimre megy az egész állatvéfelem és vegetarianizmus dolog. az hogy meg állatkínzásért többet kapsz mint emberölésért az csúcs. félreértés ne essék, szeretem az állatokat egyébként, csak szerintem nem kéne túlzásba vinni ezt a "jaj az állatók úgy meg úgy" dolgot. egyébként szinte bármi másra adnék pénzt
2009. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
A kutyáknak mindenképpen!! Amiben csak tudok... A pénz egy részét biztosan rájuk fordítanám... Mert kétlem, hogy mindkettőre jutna, így ha a hajléktalanok és a kutyák között kellene választanom, a kutyákat választanám... Az emberekben csalódtam már éppen eleget, arról nem is beszélve, hogy milyenek... A kutyákat többre tartom... Sajnos ez van... Tisztelet persze a kivételnek...
2009. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Elolvasva a kommenteket azt mondom ezek után senki se panaszkodjon,hogy milyen sok a hajléktalan, és hogy senki sem segít rajtuk.


A kérés, amúgy elég demagóg. Hozzá lehetne sorolni még a kismamákat, hosszú ideje munkanélkülieket, rákosokat, fogyatékosokat stb stb. Most akkor kinek segitenétek? Mindenkin?


A hajléktalanokon meg számonkérni,hogy majd elmennek dolgozni... Egyrészt, aki oda került, az már nagyon nagyon nehezen tud visszailleszkedni.Nem azért nem dolgoznak,mert nem akarnak,hanem már leépültek lelkileg.

Nekik nincs senkijük,akik nap mint nap lelket öntenének beléjük,vagy amiért érdemes lenne dolgozniuk.


ha egy hajléktalan meg úgy dönt,hogy visszamenne dolgozni annak semmi esélye nincs. lakás nélkül semmi,és meg kéne küzdenie a kirekesztéssel is.


Az igazság az,hogy a szegényeket a társadalom gazdagabb fele lenézi. Ha valaki már kicsit "gazdagabb" akkor lenézi a nála szegényebbeket. Ilyen társadalomban elég nehéz bárkitől is segitséget kapniuk.


Amúgy a hajléktalanok átlag 7 évet élnek attól fogva,hogy kikerültek az utcára...

2009. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!