Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A zsibvásáron leütöttem egy...

A zsibvásáron leütöttem egy pár dvd-t. De nem tudnék fizetni csak 2 hónap múlva (családi okok miatt), de közben jönnek az értékelésre emlékeztető levelek, annak lehet valami anyagi vonzata pluszba (bírság)? És az eladónak, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

ez valami magyar betegség? Mindenki olyan pénzt költ ami nincs neki?

mondd meg az eladónak,ne csessz még ki vele is

2011. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy hogy mondd meg neki? És már a levelek is jönnek? Te normális vagy? Mi a fenének vásárolsz, ha nem tudod kifizetni? Mondd meg neki, hogy gyökér vagyok, és bocsi de nincs is pénzem! Az ilyen vásárlótól mentsen meg az Isten minden eladót!
2011. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég teljesen félreérted! Az üzik azért jönnek, hogy értékeld a partnered aukcióval kapcsolatban nyujtott teljesitményét. (gyors, preciz, megbizható, türelmes stb..)

Ezt sem kötelező megtenned csak egy visszacsatolás arról, hogy az aukció sikeres volt.

HA NEM TUDSZ FIZETNI AZ ELADÓNAK IRD MEG FELTÉTLENÜL MIELŐTT A FENTI ÉRTÉKELÉST RÓLAD KÉSZITI EL NEGATIV MINŐSÉGITÉSSEL. Ha az aukció sikeres, ő elküldte te megkaptad akkor adj neki pozitiv értékelést.

Szó sincs semmiféle birósági ügyről, ha nem fizetsz akkor sem lesz ilyesmi csak egy negativ értékelés amiért leütöd a terméket és ülsz a babérjaidon csendben az eladó meg hiába várja a pénzt. Irj neki meg fogja érteni, én is szoktam 10 napos fizetési haladékot kérni ha éppen valami közbejött és nem tudok időben utalni. De szólni kell mert szóból ért az ember.

2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja persze, csak az értékelésre felhívó leveleket nem két nap múlva szokták elkezdeni küldözgetni. Mióta nem vagy képes szólni, hogy mégsem tudsz fizetni?
2011. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2 hónap viszont elég sok, ennyit nem sokan várnak attól függ mennyire türelmes de ne lepődj meg ha nem vár Rád 2 hónapot hanem ujra felteszi a terméket eladja másnak, te meg kapsz egy semleges értékelést. Ne kényszeritsd ilyesmire próbáld meg összeszedni valahogy a pénzt ha már leütötted a terméket!
2011. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!