Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A MÉDIA-MARK ennyire leszegény...

A MÉDIA-MARK ennyire leszegényedett, vagy csak spórol?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy porszívot a Médiában,ami nem volt túl drága de azért ennyi pénzért egy reklám szatyrot adhatnának,amibe az ember haza viszi.Szatyor nincs,sőt egy spárga sem, amivel át lehetett volna kötözni a dobozt.Így magamhoz "ölelve"lihegtem vele hazáig.Mondanom sem kell,az úton talán tízszer is le kellett tennem.Ez egészen jó reklám például a külföldieknek ,magyarországon egyes műszaki áruházakban nincs szatyor,de még pénzért sem.
2011. jún. 14. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pár napja vásároltam az Árkádban, mivel Lyoness termékpartner, és volt zacskó is. Bár nekem az első miatt nagyon fontos... :)
2011. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a környezetvédelem miatt nem volt szatyor. Miért nem kérdezted meg a pénztárost?
2011. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem volt barátságos sem a pénztáros,sem a kiszolgáló,sem aki a jótállási jegyet lepecsételi(neki kellett volna zacsit adni)én kérdeztem,hogy nem kaphatnék valamit amibe bele teszem?-NINCS hangzott a kurta válasz.És már a másik vevővel foglalkozott.Szivem szerint elküldtem volna a pi@ába,de nem akartam ott vitába keveredni.
2011. jún. 14. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!