Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből lehet egyetemen...

Mennyi pénzből lehet egyetemen kollégiumban jól szórakozni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem ezért megyek egyetemre, tanulni is fogok, sportolni pláne, de érdekelne, hogy azért egy arany középutas bulizás/szórakozás kb mennyiből jön ki Budapesten egy hónapra.

Ergo nem akarok minden este részegen fetrengeni a kolesz folyosólyán, de nem is havonta egy szolíd bulit szeretnék meglátogatni...


2011. jún. 15. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha pl. kollégium udvarán egy padon ülve isszátok a boltban vett bort-sört-olcsó rövidet, akkor olcsón.


Ha a város legmenőbb bulijaiban iszod a bacardit, akkor drágán.


Nálunk a koli büféjében még viszonylag tűrhető italárak voltak, meg találtunk magunknak szimpatikus kiskocsmát, egy-egy nagyobb bulis kiruccanáskor pedig 3000-4000-eket költöttem átlagban, mondjuk én nem diszkóban szoktam venni a piát, ott max 1 sör, hogy legyen valami a kezemben.

Szóval kb. az alkalmakon elfogyasztott piaárakat felszorzod, hogy hányszor akarsz bulizni, + még 1-2 plusz, ha pl. hazafelé eszel egy gyrost, vagy belépős helyre mész.

2011. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!