Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb? lottózni...

Melyiket érdemesebb? lottózni vagy kaparóst venni? Ki mekkora összegért szokott? Mennyit nyertél már, melyikkel?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb összegért szeretnék játszani,de nem tudom melyikkel érdemesebb.

Kaparósokkal már játszottam,azok nagyrészével nyertem is,persze nem nagy összegeket.lottózni viszont nem szoktam.mamám évek òta játszik,de nem nyer.


2011. jún. 15. 20:20
 1/5 tetro ***** válasza:
kaparóson mondjuk az esélyed hogy nyersz 10millió forintot 1:1000000. Lottón nyerhetsz 2 milliárdot ennek az esélye 1:44000000. döntsd el neked melyikre éri meg jobban kidobni a pénzed :D
2011. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lottó valószínűsége fényévekkel marad el a kaparóstól, viszont kaparóson igazán nagyot nem tudsz kaszálni.


Ez csak véletlenen múlik, nagyanyám azóta lottózik minden héten, amióta van lottó, eddig a max. nyereménye 3-as volt.

Én egyszer vettem skandináv lottót, és 105 ezret nyertem vele. Lutri:D

2011. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a pénzért csinálod, egyik sem éri meg. Ha az "adjunk egy esélyt magunknak" érzésért, arra mindkettő egyformán jó. Ha a játékszenvedélyért, akkor meg neked kell eldöntened, melyik jön be jobban.
2011. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát játékszenvedély miatt sosem.nem tudnám azért minden pénzemet erre elszórni.

Azért a nagyobb összegre nem úgy gondoltam,hogy olyan hú de sokat...

Kaparóssal a legnagyobb összeg egy tízezres volt amit nyertem,a többi kicsi,de ritkán is szoktam venni(1-2 havonta 2 db-ot kb),csak gondoltam megpróbálom hátha bejön,ha nem,akkor I.J. :)

2011. jún. 16. 04:35
 5/5 anonim válasza:
Kenón nyertem 80 ezeret... 10/8 találat. Bosszantó azért, hogy még egy szám és 2 millió, még két szám és 250 millió :D Nyilván a nagy lóvéért játszik mindenki, nem a játékélmény vagy a kis nyeremények miatt :D
2020. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!