Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15éves vagyok, hol tudnék...

15éves vagyok, hol tudnék vállalni diákmunkát?

Figyelt kérdés

Hali,


nyár végén leszek 16, sajnos.:|


Szerintetek így hol tudnék valamiféle diákmelót vállalni?


ilyen diákegyesület meg ilyesmik sztem fölöslegesek, mer 16éves kortól számít csak..


köszi


2011. jún. 23. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kár hogy nem vagy otthon teljesen...

Munkavállalóként munkaviszonyba főszabály szerint akkor léphetsz, ha a 16. életéved betöltötted. Abban az esetben azonban, ha már elmúltál 15 éves és általános iskolában, vagy szakiskolában, illetve középiskolában (gimnáziumban, szakközépiskolában) nappali tagozaton tanulsz, az iskolai szünetek alatt (nyári szünet, téli szünet) szintén létesíthetsz munkaviszonyt.


[link]


amúgy csak olyanok amiket ajánlok vagy ismerős tud valamit...

2011. jún. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezzel tisztában vagyok, viszont a diákszervezetek tagja legyél és ők szervezzenek neked munkát ahhoz 16.életévedet be kell hogy töltsd..



így szerinted ?

2011. jún. 23. 06:03
 3/3 A kérdező kommentje:

Utána néztem, a fürgediák 15éves kortól foglalkoztat diákokat, szülői ÍRÁSOS engedély fejében.:)



viszont így, milyen munkákra jelentkezhetek én ?


erről kivel kéne beszélnem ?

2011. jún. 24. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!