TeszVeszes tartozás?

Figyelt kérdés

Kb egy év óta most léptem be újra teszveszre,és ott írták hogy tartozom valami 1200 ft-al.Már vagy fél éve.Erről nem kellet volna küldeniük akár emailt,akár postai úton levelet vagy csekket?

Ugye nem fogják megdobni késedelmi díjjal?Nem is tudtam hogy tartozom.

Amúgy amint megláttam be akartam fizetni,de nemtudom a bankszámlám lejárati idejét...Szóval nemtudtam.

Más is járt már így?Egyátalán mi ez a pénz ?


2011. jún. 25. 03:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eladtál bármit is az oldalon? Valószínű, hogy onnan gyűlt össze. Ha nem adtál el semmit, akkor nem lehet tartozásod felájük. Nézd meg az oldaladon, a számláidat. Vedd fel velük a kapcsolatot.
2011. jún. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Na hát szia sorstárs! nekem ugyanez volt és már fő a fejem tőlük.

2010ben eladtam egy kamerát.nemtudtam h fizetni kell (én naiv). erre 2011 áprilisba kaptam levelet tőlük sőőt a behajtócégüktől 5600 ft ot kell befizetnem ebből a teszveszé 1600ft, a többiből a behajtócéget fizettem..

jó ez van fizettem.

erre most 4 napja megint beléptem tartozás 430 ft.. írtam nekik elküldtem a csekket h befizettem már egy nagyobb összeget meg h mi ez amikor 2010ben adtam el valamit utoljára és azóta be se léptem... erre válaszoltak egy olyan kacifántos semmiről szóló levelet hogy ez a pénz valami "csúsztatás"...ezzel meg volt oldva...nem tudtam mást azt is kipengettem,mert azt is küldenék a behajtónak...szóval úgy UTÁLOM már ezt az egészet mint a sicc. Erre 2 hónap mire törölheted magad... csak még annyit: tőlem 430ft 10 embertől 4300ft 100embertől 43000ft.... Felháborító!!!

2011. aug. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!