Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1x jött a végrehajtó, következ...

1x jött a végrehajtó, következőre már vinni fogja a dolgokat?

Figyelt kérdés
nővérem és anyum németországban dolgozik és él,nővérem nevén van a ház és anyumén én itthon maradtam mert még tanulok fősulin,van egy 50000 Ftos hitel tartozása nővéremnek,apránként tudja csak fizetni így kijött a végrehajtó tegnap és közölte hogy jöv héten fizessük a tartozást,és megkeres majd újra ha nem sikerült most akkor ha következőre jön akkor már elvihet valamit?
2011. jún. 25. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem bírósági végrehajtó járt náluk, gondolom vh-lap alapján...

Legalábbis én így értelmeztem.

(11:31-es voltam.)

2011. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%
Nekem sem tiszta teljesen a történet. Németben 1000 Euro a minimálbér, kinn vannak ketten az 2000. De ha annyira rossz is a helyzetük, elmész a mekibe egy hónapra és megvan a pénz. Ez tényleg filléres összeg..
2011. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A végrehajtótól lehet kérni részletfizetést.Esetleg addig amyg a teljes tartozás nincs kifizetve addig lehetséges,hogy ráterheli az ingatlanra.

A tartozás rendezése után,a törlést kiadja a végrehajtó.A törléssel elmész a földhivatalva és pár ezer ft-ért(ha jól tudom 6-8eft) letörlik azonnal.

De nem feltétlenül jegyzik be a tartozást az ingatlanra,ez végrehajtó válogatja.

Kérj részletfizetést,meg fogod kapni.

Hivatkozz arra,hogy egyedül vagy itthon,anyagi helyzeted sajnos nem engedi meg,hogy egy összegbe ki tudd fizetni a tartozást.

Biztosan meg fogod kapni a részletfizetést.A rokonaiddal meg vedd fel mielőbb a kapcsolatot,hogy ők is tegyenek lépést a végrehajtó felé,hiszen ez nem is a te tartozásod.

Mindent meg lehet oldani,függetlenül attól,hogy ki mennyit keres.

És ne törődj olyan emberekkel,akik csak ócsárolnak,ők így érzik jól magukat.

2011. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!