Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit ültessek születendő fiam...

Mit ültessek születendő fiam kertjébe? (közel 1 ha, gyümölcsösnek való területen) Almát, meggyet, vagy diót?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora területen mind elfér. Anyagi szempontból szerintem a dió a legjobb, nincs vele semmi munka, csak leverni, egy fáról rengeteg dió lejön, és hát a kilónkénti ára a diónak a legmagasabb (ha el akarjátok adni).
2011. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédoktól érdeklődd meg,hogy melyik gyümölcsfa él a területen meg. A gyümölcsfák is "igényesek" a talajra. A dió viszont sokára hoz majd termést.
2011. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Klapkának is dióültetvénye van! Nem véletlenül!
2011. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
dió, azt a szúnyogok sem szeretik :)
2011. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a diót mondanám. Talán a legértékesebb "gyümölcs".
2011. jún. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
57%

Én a helyedben kendert ültetnék. Most én az elszívhatóra gondoltam, de te ne olyat :D


Ültesd be kenderrel és add el valami szabónak. ha találsz rá vevőt, az aranyat fog adni érte


Másik: Ültesd be bodzával. Full igénytelen növény, nem kell csinálni vele semmit sem. Elültetted és 1 év múlva leszeded a több százezret a bokorról. csak óvd a romáktól

2011. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egyébként ha nem vennétek észre, ő nem eladni akarja, hanem a születendő fia kertjébe szeretné ültetni.
2011. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Almát barackot és szilvát tennék. oké és cseresznyét. a gyümölcsös úgy a legszebb ha sok féle fa van benne
2011. jún. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem az alma az kiváló. Nagyon jó a házi alma jok mindent lehet belőle csinálni. Ja és ha esetleg lehulik az alma és elrohad ne dobd ki mert haszno s főldnek.
2011. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Orfeus ***** válasza:
Füvet ültess, mert mire megnő, addigra félre tudsz tenni neki rengeteg pénzt! Én ebbe fektetnék!
2011. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!