Illet jogosan valami?

Figyelt kérdés
8éve élek a párommal egy lakásban. Nem rég szakítottunk elég csúnyán viselkedik velem. A tulajdon lapon az én nevem nem szerepel, de a lakcímkárán ott van az állandó lakcímem már 8éve, számláim vannak hogy mit fizettem én ki (ablakok, ajtók stb ) Ő ki akar zavarni a házból, de egyenlőre se pénzem se lakás ahová tudnék menni. Semmit nem akar nekem fizetni és semmit nem hagy elvinni. Jogosan ki tehet a házból ? Ha esetleg ügyvédhez fordulok, hogy fizessen nekem pénzt, van esélyem hogy kapjak valamit is ?
2011. jún. 27. 15:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
Van de pici, eléggé megfontolatlan voltál. Hány évesek vagytok? nemed? Miért szakítottatok?
2011. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerintem is van egy kicsi esélyed.
2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
ww.szuhakallo.hu/onk/mitkelltennem4.php?cim=Élettársi%20kapcsolat&&adat=003
2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A lakás az ő pénzéből volt, de a felújítás meg a többi az enyém. Meg 8éve ugyan az lakcímünk! Nem hiszem hogy olyan fontos de 28éves lány vagyok és azért szakítottunk mert megcsalt és egy özvegy nővel jött össze.
2011. jún. 27. 15:23
 5/16 anonim válasza:
www.szuhakallo.hu/onk/mitkelltennem4.php?cim=Élettársi%20kapcsolat&&adat=003
2011. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnyitni az oldalt !!!!!
2011. jún. 27. 15:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Ok!! Így meg van köszönöm!
2011. jún. 27. 15:26
 8/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben a felújításokról megvannak a számlák, és a bizonyíték, hogy a te pénzedből lettek kifizetve, akkor nem lesz gond, ügyvéd segítségével kikövetelheted a részed. Az már más kérdés, hogy milyen ütemezésben fogod megkapni, mert valószínű, hogy 10 évre lebontva havi rendszerességgel, és talán minden hónapban harcolnod kell és bíróságra járnod, hogy utaljon végre.

A cuccaidat vidd nyugodtan, ha nem engedi, hívj rendőrt.

2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De a lakásból nem tehet ki ugye ?
2011. jún. 27. 15:34
 10/16 anonim ***** válasza:
de, simán kitehet. Az, hogy oda vagy bejelenve, semmit nem számít. Az ő tulajdona, azt jelent be és ki, akit csak akar.
2011. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!