Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a csúnya/ronda...

Igaz, hogy a csúnya/ronda nőket munkafelvételin előnyben részesítik a munkáltatók, hiszen "kevesebb macera várható az életében"?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy nem lesz partnerük akivel együtt utazzanak el, nem lesz gyerek akivel otthon kell maradni. Magyarán sokkal könnyebben irányítható, mnit egy szép nő akit vár az Élet!
2011. jún. 27. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ekkora hülyeséget is ritkán hallani..A szépség relatív..és nincs köze a munkafelvételinél.Hacsak nem luxusqrvának akar menni az illető,vagy nem a divatszakmában akar boldogulni..Oda kell a szépség..Egy irodában a szakmai tudás számít..Mellesleg a "csúnya" nők sem magányosak,hiszen a legtöbbnek van családja,/barátja,gyermeke..
2011. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
A hír igaz.Csak nem a rondákat,hanem a szépeket.Részesítik előnybe.
2011. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Ne az adminisztrátorokból, titkárnőkből, hostessekből indulj ki légyszives, hanem a kétkezi dolgozókból. Ha te nem vagy AKTÍV dolgozó, azaz aktívan nem termelsz, akkor légyszíves ne szólj már hozzá ehhez a kérdéshez. Konkrétan nem olyan emberekre gondoltam, akit a segge/pofija miatt a főnök úgyis lefektet, hanem a gyári melós fizikai munkát végzó nőkre!

2011. jún. 27. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez ődületes marhaság, nem így van. Egyébként meg a csúnya/ronda nőknek szokott a leghamarább lenni gyerekük.


Azt meg nem értem, hogy egy csúnya nő miért ne utazna a párjával el akarhová, szerintem nincs összefüggés.

2011. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!