Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatal vagyok, nem is csúnya,...

Fiatal vagyok, nem is csúnya, mi lenne, ha inkább táncolnék egy éjszakai bárban? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Többhavi sikertelen álláskeresés, (leépítés miatt kellett eljönnöm a munkahelyemről, amit imádtam) próbálkozások és hamis reménykedés után támadt ez az ötletem. Lehet, hogy tök felesleges volt nyelvet tanulni, iskolába járni, és dolgozni... Semmit nem érek el vele.
2011. febr. 24. 11:06
 1/6 anonim válasza:
100%

Én inkább elmennék egy kórházba vagy árkot ásni.

30/N

2011. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Kinek a pap, kinek a papné... Van aki elvállalná, van aki semmi pénzért nem csinálná.
2011. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Konkréten nincs olyan hely, ahol csak táncolnod kellene. Alap, hogy le is fekszel a vendégekkel. Bárkit, bármit mond, ez így van.
2011. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért gondold hozzá azokat az alakokat is, akik az ilyen "táncos" helyeket üzemeltetik, azokat a férfiakat, akik az ilyen bárokat látogatják és a leendő "kolléganőket" is... Ha biztos vagy abban, hogy ilyen "csapatban" képzeled el a jövődet, ilyen "főnökökkel", ilyen "kollégákkal" és ilyen "ügyfelekkel", akkor semmi akadálya.


Sajnos az csak a filmekben működik, hogy az egyetemista, értelmiségi leányzó sztriptízből teremti elő a tandíjra valót. A valóságban ezek kőkemény bűnözők, lecsúszófélben lévő prostik és olyan pasik, akikkel felöltözve sem szívesen találkozna olyan nő, akinek van más választása.


A másik meg hogy nem biztos hogy ki tudsz szállni akkor, amikor te akarsz. Biztosra veheted hogy lesz rólad videofelvétel "tánc" közben, zsarolható leszel egy életen át. Tönkretehetik a magánéletedet, a további munkavállalási esélyeidet, pénzt követelhetnek tőled. Feltehetnek az internetre, eladhatják a képeidet. Szerencsétlen esetben jóval durvább dolgok is történhetnek.

2011. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Másodsorban pedig, mindez természetesen átfutott az agyamon, de van az a szint, amikor az ember már teljesen elkeseredett, kétségbeesett. Én már sajnos ott tartok...
2011. febr. 25. 13:24
 6/6 anonim válasza:
Tedd!!! A mai világban sajnos már csak ebből lehet megélni...
2011. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!