Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha valaki...

Mi van akkor, ha valaki ápolási segély mellett feketén dolgozik a saját udvarán lévő műhelyben?

Figyelt kérdés
Elvittem hozzá az autómat egy szimpla olajcserére, de kiderült, hogy csak az olajszűrőt cserélte le, de az olajat nem. Megfogni nem tudom, mert számlát ugye nem adott. Milyen hivatalos helyen lehetne bejelentést tenni ellene? Anonimként szeretném ezt megtenni.Nem én vagyok az első akit így átvert.
2011. jún. 27. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

tehát nem azért akarod felnyomni,mert az erkölcsi érzéked sérti amit csinál (hiszen te is hozzá vitted a kocsid,akkor még nem volt a morál sehol), hanem bosszuból.

Gratulálok.

2011. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez rám nézve igen építő jellegű volt, de nem a az önismereti oldalon vagyunk. A kérdésre szeretnék választ kapni.
2011. jún. 27. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
a kérdésre nem tudok válaszolni, ha tudnék ilyen lehetőségről akkor sem mondanám meg, mert szerintem megérdemled és aljas undorító ember vagy.
2011. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha tudtál volna válaszolni a kérdésemre, akkor sem tudtál volna jobban hízelegni, mint most. Köszönöm. Ezt értékelem benned :)
2011. szept. 8. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!