Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeznél webcam modellnek?

Jelentkeznél webcam modellnek?

Figyelt kérdés
Egy exmodell vagyok és most saját stúdió létrehozásán igyekszem. Minden meg van, már csak a hely bérlése van folyamatban. Azért teszem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy van e még kereslet új stúdióra. :)
2011. júl. 2. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert itthonról csinálom.. Sose értettem minek ehhez studio.
2011. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Mekkora ribancok vannak itt, ejha.
2011. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Férfi voltam..
2011. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Attól még nem vagy jobb
2011. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Édesanyád a ribanc, te szutyok... nem értem miért lennénk ribancok... nem d*gnak meg minket... egyébként azért kellett a stúdió, mert nincs korlátlan netem és ezzel nem lehet.
2011. aug. 17. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
A stúdió munka helyét egyre jobban átveszi az otthonról végzett munka és a lányok is jobban szeretnek otthonról dolgozni.Ha stúdiót akarsz hatalmas a konkurencia! csak Budapesten van vagy 40 stúdió!! Ha jó akarsz lenni akkor erre nagyon sokat kell áldoznod...hogy egyáltalán komolyan vegyenek a jelentkezők ja és hogy ne legyél gondban az adóhivatallal. Profi weboldal, cégalapítás, könyvelés, hatalmas profi promóció...ekkor lesz esélyed talán...de manapság is nap mint nap mennek csődbe stúdiók...aminek persze szegény dolgozók látják a kárát akiket bxxxnak kifizetni! Sok sikert kívánok ;)
2014. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!